facebook google
Контакти Головна
ГоловнаРішенняАвтоматизація ресторану - запорука високого прибутку

Фіскальне обладнання

Як зареєструвати РРО

Вагова техніка

Технологічне обладнання

Програмне забезпечення

Протикрадіжні системи

Системи відеоспостереження

Контроль доступу

Кнопки виклику

Техніка KARCHER, Portotecnica

Витратні матеріали

Стелажі, бокси, турнікети

POS-обладнання

Принтери чеків нефіскальні

Принтери штрихкодов етикеток

Етикет-пістолети

Банківське обладнання

Термінали збору даних

Сканери штрихкодів

Пластикові картки

Обладнання б / в, уцінка

Рішення

 
Новини Дилери Контакти
 
Прайс на ПЗ

Автоматизація ресторану - запорука високого прибутку

З кожним днем ​​кількість ресторанів і кафе збільшується, що, звичайно, веде до різкого збільшення конкуренції. Саме тому кожен власник намагається застосовувати всі існуючі ресурси по максимуму. Найбільш оптимальний варіант - це поліпшення дизайну, різноманітна кухня, високий рівень обслуговування. Автоматизація ресторану або кафе при цьому варто не на останньому місці, оскільки забезпечення новим обладнанням є ще одним вигідним вкладенням коштів для того, щоб мати можливість створювати гідну конкуренцію.

Такий підхід до ведення бізнесу в сфері харчування дозволяє здійснювати управління з широкими можливостями і функціями. Основне завдання автоматизації - це збільшення ефективності процесу управління, прискорення обслуговування клієнтів, зведення до мінімуму зловживання працівників закладу.


Слід памятати, що престиж ресторанів або інших подібних закладів в значній мірі залежить від якості і швидкості обслуговування, а саме такий новітній процес як автоматизація дозволяє вигідно і ефективно поєднувати ці два параметри.
Якщо купити обладнання для ресторану сучасного виробництва, то можна отримати наступні переваги:

• якісний сервіс;
• високу швидкість обслуговування;
• виключення помилок при оформленні замовлення;
• повний контроль наданих послуг з моменту прийому замовлення до його виконання;
• легкий контроль над фінансовими результатами.


Використання спеціалізованого комплексу програмного забезпечення і устаткування, яке застосовується для автоматизації, дає можливість отримувати оптимальний контроль над веденням бізнесу, а також впроваджувати нові маркетингові та облікові політики.
Автоматизація дозволяє контролювати роботу кожного співробітника окремо, визначити для кожного працівника його обовязки, максимально знижувати негативний вплив людського фактора, як в області управління, так і сфері послуг.
Устаткування для автоматизації ресторану дозволяє значно спрощувати операції, що стосуються рахунків, а також операції, які повязані з акціями, всілякими бонусами або знижками. Крім цього, воно дозволяє вести облік столиків, які були зарезервовані.


Власники ресторанів можуть проводити безперервний моніторинг всього свого закладу і робити відповідні прогнози щодо можливих результатів своєї бізнес-діяльності.


Тільки ефективна автоматизація дозволяє управляти ресторанами просто і вигідно, аналізуючи кожен з рівнів його діяльності, коректуючи всі необхідні моменти. Крім цього, автоматичні засоби управління дозволяють досягти максимальної безпеки і точності при підрахунку доходів, що дозволяє доводити свій бізнес до досконалості.

Програма для обліку в кафе, барах, ресторанах, фастфудах і столових - LIBRO представлена ​​на нашому сайті